Prijava
Korisničko ime:

Lozinka:

remember me

Zaboravili lozinku?

Registrirajte se!
Glavni menu
Potraga
Tko je online
13 korisnika je online (10 korisnika cita Diskusije)

članovi: 0
Gosti: 13

više...
HULK-Diskusije - Poslužitelj - CRO Slackware stranica
Chat WIKI Kontakt
HULK Forum Index
   Poslužitelj
  CRO Slackware stranica

Pregledavanje ovog Threada:   1 Anonimnih Korisnika

 

 Dno   Prethodna tema   Sljedeca tema
12>
  •  Ocjena Threada
      Ocijenite ovaj Thread
      Izvrsno
      Dobro
      Prosjecno
      Loše
      Užasno
Pošiljatelj Thread
  •  Boljsa
      Boljsa
CRO Slackware stranica
#1
Linuxaš wanna-be
Pridružen: 12.05.2005
Od Našice/Osijek
Poruke: 25
Level : 3
HP : 0 / 68
MP : 8 / 3784
EXP : 73
Grupa:
Registered Users
Offline
Od 3.8.06. na http://new.linux.hr/slackware možete pronaći hrvatsku stranicu o Slackware Linux distribuciji. Stranica je još u razvoju, a uključivati će i (ipak) link na hrvatski prijevod knjige o Slacku - Slackware Linux Osnove (ako taj prijevod bude ikad dovrsen). Uglavnom je to prijevod glavne stranice Slacka www.slackware.com (njezinih najbitnijih dijelova ukjučujući i dio o osnovnom konfiguriranju Slacka).
Prijedlozi o novim projektima vezanim uz CRO Slack su dobrodošli kao i bilo kakve suvisle ideje.

Pozdrav od Boljse
_________________
Boljsa
Postano : 03.08.2006 16:41:25
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
Re: CRO Slackware stranica
#2
Upravo došao
Pridružen: 04.02.2006
Od
Poruke: 6
Level : 1
HP : 0 / 11
MP : 2 / 627
EXP : 47
Grupa:
Registered Users
Offline
-tvoja osobna slika, ja mislim da ne spada nikako na kako ti to zoves cro slackware stranicu
- stavi neki slack logo u boljoj kvaliteti
Postano : 06.08.2006 17:59:38
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
  •  Boljsa
      Boljsa
Re: CRO Slackware stranica
#3
Linuxaš wanna-be
Pridružen: 12.05.2005
Od Našice/Osijek
Poruke: 25
Level : 3
HP : 0 / 68
MP : 8 / 3784
EXP : 73
Grupa:
Registered Users
Offline
Primjedba uvažena, ali nisam stavio još jedan Slack logo. Jedan je dovoljan.
Ta bi stranica trebala biti nešto kao http://new.linux.hr/debian , samo što ovo nije osobni help nego prijevod Slack knjige. Inače sam neko vrijeme prevodio zajedno s rilinux ljudima, ali zbog nesuglasica sam prestao. Mislim da nema smisla prevodenje necega na hrvatski kad ovako moras znati engleski.
Prijevod sam sam pokrenuo zato da se nesto malo pokrene.
Sad je stranica http://new.linux.hr/slackware dostupna i na http://distrowatch.com/slackware.
Ona stranica s prijevodom iz Rijeke pokriva samo to podrucje, nadam se da ce ova pokrivati šire. Iako ne vjerujem. Ali sto je tu je.
_________________
Boljsa
Postano : 07.08.2006 4:42:36
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
Re: CRO Slackware stranica
#4
Linux Master
Pridružen: 03.01.2005
Od Rijeka
Poruke: 310
Level : 16
HP : 0 / 386
MP : 103 / 21819
EXP : 46
Grupa:
Registered Users
Offline
Nesuglasica? Nikakvih nesuglasica nije bilo, s tobom je suradnja nemoguca i to je cinjenica. Kakav si diktator jasno si pokazao stavljanjem svoje slike na "hrvatski Slackware projekt" kako ga nazivas.


Pozivam sve slackere da nam se pridruze u prijevodu knjige Slackware Linux Osnove, jos pet poglavlja je slobodno, jako malo ljudi radi na prijevodu i prakticki je nemoguce da stignemo prevesti usporedo sa izdanjem Slackware 11. Poglavlja koja su jos slobodna pogledajte ovdje, http://slackware.rilinux.hr/prijevod.html
Vise informacija o prijevodu i kako nas mozete kontaktirati na, http://slackware.rilinux.hr

Zahvaljujem.

_________________
You need to install an RTFM interface.
Postano : 07.08.2006 5:46:24
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
  •  Boljsa
      Boljsa
Re: CRO Slackware stranica
#5
Linuxaš wanna-be
Pridružen: 12.05.2005
Od Našice/Osijek
Poruke: 25
Level : 3
HP : 0 / 68
MP : 8 / 3784
EXP : 73
Grupa:
Registered Users
Offline
Ja nisam nikakav diktator. Nije mi do prepucavanja. Ti ocito nesto imas protiv mene ili imas nekakvih problema. Bas sam nedavno citao o takvim "freak-ovima" na netu. Skuliraj se.

Stigli bi prevesti kad bi radili. Nemojte stavljati linkove na stranice koje nisu prevedene nego tek kad budu.

Mogao bi skinuti ovo sto je sad na netu dolje, ali vec postoji link na distrowatch-u pa necu.
_________________
Boljsa
Postano : 07.08.2006 9:43:50
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
Re: CRO Slackware stranica
#6
Upravo došao
Pridružen: 04.02.2006
Od
Poruke: 6
Level : 1
HP : 0 / 11
MP : 2 / 627
EXP : 47
Grupa:
Registered Users
Offline
Glede slack logotipa, nisam ja mislio da stavis jos jedan nego da zamijenis ovog koji je sad, nekim kvalitetnijim, jer bandwith valjda nije problem baš.
Postano : 07.08.2006 10:00:02
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
Re: CRO Slackware stranica
#7
Linux Master
Pridružen: 13.03.2005
Od Novi Vinodolski
Poruke: 448
Level : 19
HP : 0 / 465
MP : 149 / 26039
EXP : 63
Grupa:
Registered Users
Offline
Citat:

Boljsa je napisao/la:
Bas sam nedavno citao o takvim "freak-ovima" na netu. Skuliraj se.

Svasta pise na netu

btw. a koji ce vrag dva hrvatska slackware sajta sta nije dosta ovaj sta
radi ekipa sa RiLinux-a ???
ili je ovaj drugi picolovacki "gle mala imam sajt ito kako važan"
Postano : 07.08.2006 11:01:45
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
  •  prova
      prova
Re: CRO Slackware stranica
#8
Upravo došao
Pridružen: 11.08.2006
Od Zagreb
Poruke: 1
Level : 1
HP : 0 / 0
MP : 0 / 0
EXP : 0
Grupa:
Registered Users
Offline
Linux koristim zadnje 4 god, u biti linux sam instalirao kada sam dobio racunalo. Od pocetka pratim razne linux udruge, i njihove portale, stranice, forume... Svi bi trebali znati da nesto sto je napravljeno ne treba ponovno izmisljati, no zasto to neki ne razumiju? Iz osobnog interesa(sto se moze zakljuciti iz postavljanja osobne slike na stranicu koje je "posvecena" slackware-u)! Takvi ljudi ce uvijek biti kritizirani(u negativnom smislu) jer takvo ponasanje je u biti ljigavo! Smisao zajednice otvorenog koda je da ljudi DOBROVOLJNO bez ikakve naknade odrade posao(prevodenje necega sto jos nije prevedeno, optimizacija, razvoj NOVOG software-a...). Jasno je da neki ljudi nemaju vremena za to, ali zato se i ne spominju/ne vezu za zajednicu otvorenog koda! Stoga, ako netko radi dupli posao, trosi uzalud vrijeme koje se moglo bolje iskoristiti! Ako se zeli proslaviti, treba napraviti nesto originalno i vjerujem da ce se takav projekt podrzati i zacetnik istoga predstaviti u najboljem svjetlu!
Postano : 11.08.2006 6:21:59
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
  •  Boljsa
      Boljsa
Re: CRO Slackware stranica
#9
Linuxaš wanna-be
Pridružen: 12.05.2005
Od Našice/Osijek
Poruke: 25
Level : 3
HP : 0 / 68
MP : 8 / 3784
EXP : 73
Grupa:
Registered Users
Offline
Čudno je kako nekih nema kad treba nekome pomoći, a kad treba nekog kritizirati onda su tu. Slažem se u vezi slike, moja pogreška, maknuo sam je (stavio sam je jer sam zamislio stranicu kao svoju osobnu, ali ispalo je ovako). Slažem se da ne treba ponovno nešto raditi, još jedan razlog zašto sam se maknuo od toga. Ne želim se proslaviti, samo budale se proslavljaju. Svatko ima nekih svojih mana, moja je prevrtljivost, to ću morati pokušati ispraviti. Ne želim se svađati, želim prihvatiti kritike sve dok su dobronamjerne i bez vulgarnosti. Nema se smisla prepirati. Zašto neki znaju samo ogovarati i prigovarati, a sami ne bi ništa napravili da osjete moguću kritiku.

Slijepac ne vidi, ali ipak ima jezik.
_________________
Boljsa
Postano : 11.08.2006 13:16:16
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
Re: CRO Slackware stranica
#10
Linux Master
Pridružen: 13.03.2005
Od Novi Vinodolski
Poruke: 448
Level : 19
HP : 0 / 465
MP : 149 / 26039
EXP : 63
Grupa:
Registered Users
Offline
Nebaljezgaj bezveze, napravio si site iste tematike iako si znao da takav slican radi ekipa sa RiLinux-a i zakacio svoju sliku na njega. Nerazumijem sta si time htio pstici osim suprotno od tvoje izjave "Ne želim se proslaviti, samo budale se proslavljaju."
Postano : 11.08.2006 15:09:59
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
 Vrh   Prethodna tema   Sljedeca tema
12>

 


 Ne možete pokrenuti novu temu.
 Možete citati teme.
 Ne možete odgovarati na poruke.
 Ne možete uredivati svoje poruke.
 Ne možete brisati svoje poruke.
 Ne možete dodavati nove ankete.
 Ne možete glasati u anketama.
 Ne možete dodavati fileove porukama.
 Ne možete slati poruke bez odobrenja.
Copyright © 1995-2009 HULK web team. Sva prava pridržana. RSS. Engine: XOOPS