Prijava
Korisničko ime:

Lozinka:

remember me

Zaboravili lozinku?

Registrirajte se!
Glavni menu
Potraga
Tko je online
23 korisnika je online (12 korisnika cita Diskusije)

članovi: 0
Gosti: 23

više...
HULK-Diskusije - Desktop - Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja?
Chat WIKI Kontakt
HULK Forum Index
   Desktop
   Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja?

Pregledavanje ovog Threada:   1 Anonimnih Korisnika

 

  Dno    Prethodna tema    Sljedeca tema
  •  Ocjena Threada
      Ocijenite ovaj Thread
      Izvrsno
      Dobro
      Prosjecno
      Loše
      Užasno
Pošiljatelj Thread
Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja?
#1
Linuxaš wanna-be
Pridružen: 13.12.2010
Od Zagreb
Poruke: 23
Level : 3
HP : 0 / 63
MP : 7 / 2465
EXP : 52
Grupa:
Registered Users
Offline
Osobno volim minimalistički izgled desktopa. Naravno, sviđaju mi se i poneki efekti ako baš moraju biti prisutni.
Ali gnome shell mi nije nikako sjeo. Nekako mi izgleda kao nazadovanje za dekstop platformu - ali idealan za netbook računala.
Unity stavljam u istu kategoriju i nimalo se ne veselim što ga planiraju uvesti u sljedećoj verziji kao default GUI. Jedino ima tračak nade u izjavi da ga još moraju 'pripremiti' za klasično desktop okruženje.
Bit će mi mrsko vratiti se na kde nakon tolko godina pa se nadam da će gnome 3 imati opciju customiziranja da se vrati ovaj normalan izgled.
_________________
I think Microsoft named .Net so it wouldn't show up in a Unix directory listing.
Postano : 27.02.2011 7:03:35
Izradi PDF od ove poruke Ispis
Vrh
Naslov Pošiljatelj Datum
     Re: Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja? ngoblin666 28.02.2011 11:25:52
       Re: Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja? tplecko 01.03.2011 2:01:27
         Re: Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja? hrvooje 01.03.2011 7:13:15
           Re: Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja? klukin 01.03.2011 8:00:08
             Re: Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja? ngoblin666 08.03.2011 18:21:40
               Re: Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja? ninoid0 13.09.2011 16:02:32
               Re: Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja? hrvooje 19.09.2011 4:42:44
     Re: Da li još netko misli da su gnome-shell i unity nazadovanje GUI-ja? mindless 06.12.2011 4:20:30
 Vrh   Prethodna tema   Sljedeca tema

 


 Ne možete pokrenuti novu temu.
 Možete citati teme.
 Ne možete odgovarati na poruke.
 Ne možete uredivati svoje poruke.
 Ne možete brisati svoje poruke.
 Ne možete dodavati nove ankete.
 Ne možete glasati u anketama.
 Ne možete dodavati fileove porukama.
 Ne možete slati poruke bez odobrenja.
Copyright © 1995-2009 HULK web team. Sva prava pridržana. RSS. Engine: XOOPS